Kullanım Koşulları

İnternet sitemizi kullanmadan önce “Kullanım Koşulları”nı dikkatlice okumanız rica olunur. İnternet sitemizi kullanmak ve alışveriş yapmak ile 18 yaşından büyük olduğunuzu, sözleşmeyi okuduğunuzu, ve sözleşme şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

www.aroundworks.com internet sitemizdeki tüm sayfalar adresindeki “ÖYKÜ ÜNER” şirketinin malıdır ve bu şirket tarafından yürütülür.

www.aroundworks.com web sitesi üzerinde sunduğu ürün ve hizmet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Firma bu hizmetlerden, teknik arıza dışı yararlanılacağını taahhüt eder.

www.aroundworks.com internet sitesinde bulunan tescilli ve tescilsiz tüm fikri mülkiyet (marka, logo, patent, tasarım, bilgi, işletme adı ve ünvan gibi) hakları site sahibi firmaya aittir. Website üzerindeki hizmetlerden yararlanılması, kullanıcılara fikri mülkiyet hakları üzerinde hak vermez. www.aroundworks.com internet sitesinde bulunan hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

Verilerin Paylaşımı

“ÖYKÜ ÜNER ” şirketi www.aroundworks.com web sitesi üzerinde kullanıcılardan alınan, isim-soyisim-adres-telefon numarası-e posta adresi gibi, kişisel (gizli) bilgileri herhangi 3. Kişiler ile paylaşmayacağını belirtir.

Şirket, Kullanıcılar tarafından sağlanan kişisel verileri ve Şirket tarafından bu kişisel veriler kullanılarak üretilen yeni verileri, Kullanıcılar’ın Site’den kesintisiz bir şekilde faydalanabilmesi, Site’ye konu hizmetlerin sağlanması ve iyileştirilmesi, işbu Politika ve Sözleşme ile düzenlenen kişisel veri kullanım amaçları ve bu amaçların gerçekleştirilmesi, kullanıcıların siteye üye olurken paylaştığı bilgilerin doğruluğuna ilişkin kimlik doğrulamalarının yapılması, Kullanıcı’nın veri güvenliğinin sağlanması, Hizmetler’in devamlılığı açısından Şirket’in birimleri arasındaki koordinasyonun sağlanması, kesintisiz müşteri desteği ve teknik desteğin sağlanması, genel veya kişiselleştirilmiş bildirimlerin (ve promosyonların) iletilmesi, Şirket’in veya iş ortaklarının Hizmetler’in sağlanması ve geliştirilmesi için Kullanıcı’nın verilerinden istatistiki veriler oluşturulması, Şirket’in kanun ve yönetmelikten doğan yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ve mevcut veyahut ileride oluşabilecek hukuki uyuşmazlıkların önüne geçilmesi amaçlarıyla işleyebilecektir.

Yargı/Dava Yeri:

İşbu Sözleşme’nin uygulanma ve/veya yorumlanmasında oluşacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sipariş ve Ödeme:

www.aroundworks.com internet sitesinde tüm Visa/Mastercard kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartları ile yapılan ödemeler (“IYZICO”) sistemi ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

www.aroundworks.com internet sitesinde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.  Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz onaylanarak kargoya verilmektedir.

Ödemenizin gerçekleştirilmesi ile ilgili herhangi bir sorun oluşursa, ödeme sayfasında kullanıcılar sorun ile ilgili bilgilendirilir.

Kargo ve Teslimat:

www.aroundworks.com. internet sitesinden satın aldığınız ürün/ürünleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra anlaşmalı kargo şirketi tarafından belirtilen teslimat adresine teslim edilecektir.

Ürünlerin teslimat süresi ürünlerin gideceği adrese bağlı 10-20 iş günüdür. Ürünlerin faturası kargo ile birlikte gönderilmektedir.

Fatura; kargo/mail ile gönderilecektir.

Sipariş İptali

Sipariş iptali, sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde yapılabilir. Sipariş iptalini kargoya verilmeden yani, size “siparişiniz bize ulaştı” mesajı iletildikten sonra ve size “siparişiniz yola çıkmıştır” mesajı iletilmeden önce yapabilirsiniz. Sipariş iptali için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Ürün ayıplı olmadığı sürece kişiye özel hazırlanmış ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.

Değişim veya iletişim için 05392244454 telefon numarasına veya [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçilmelidir.

Kişiye özel üretilmiş ürünler dışındaki tüm ürünlerde 10 iş günü içerisinde değişim yapılabilir.

Ürün iadesi belirtilen süre zarfında fatura ile yapılabilir. Ürünün hiç kullanılmamış ve zarar görmemiş olması zorunludur. Kullanılan veya zarar görmüş ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Ürün İadesi

Ürün teslim alındıktan en geç 10 iş günü içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade bildiriminin ürün teslim alındıktan 10 iş günü içerisinde, [email protected] adresine e-posta aracılığı ile yapılması gerekmektedir.

İade işleminin başlayabilmesi için ürünü faturası ile birlikte “[email protected]“ adresine kargo edilmesi gerekmektedir. İade kargo ücretleri iade eden kişi tarafına aittir.

İade Koşulları                                          

Kullanılmış, yıkanmış, hasar görmüş ve yeniden satılabilirlik özelliği yitirilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade onaylandığında alıcının kayıtlı mail adresine e-posta ile ulaşılarak, kredi kartı ile ödeme yaptığı hesaba bedel yatırılır. İade süreci iade bildirimi itibariyle 7 iş günü içerisinde başlar.

İade kargo ücretleri kullanıcıya aittir.

İade adresi:

Çağlayan Mah. Park Cad. 10/44 Kağıthane, İstanbul

Sepetiniz şu an boş

Mağazaya dönerek hemen sepetine ürün eklemeye başlayabilirsin.

Ara toplam: ₺0.00